Asociace logopedů ve školství - Logopedická prevence u dětí a žáků v ČR

Jihočeský kraj - Dačice

Vzdělávací kurz v Jihočeském kraji se uskuteční ve dnech 19.8. - 22.8.2013. Kurzovné činí 2 000,- Kč a zahrnuje lektorné a výukové a didaktické materiály, které budou poskytnuty na vzdělávacím kurzu. Úhrada bude provedena bankovním převodem na základě doručené faktury. Místem konání je Základní škola J.Š.Baara, Jírovcova 967/9A, České Budějovice 3. Pro přihlášení do vzdělávacího kurzu je nutné vyplnit přihlášku na těchto webových stránkách. Pro účastníky je připraveno malé občerstvení. Ubytování, stravu a dopravu si účastníci musí zajistit a uhradit sami (popř. zaměstavatel).
Další kurz pro Jihočeský kraj se chystá v Dačicích. Přesný termín bude uveřejněn s časovým předstihem na těchto webových stránkách.
Těšíme se Vaši účast
Projektový tým ALŠ, o.s.

Další vzdělávací kurz v Jihočeském kraji se uskuteční ve dnech 12.8. - 15.8.2013. Kurzovné činí 2 000,- Kč a zahrnuje lektorné a výukové a didaktické materiály, které budou poskytnuty na vzdělávacím kurzu. Úhrada bude provedena bankovním převodem na základě doručené faktury. Místem konání je Základní škola, Komenského 7, Dačice. Pro přihlášení do vzdělávacího kurzu je nutné vyplnit přihlášku na těchto webových stránkách. Pro účastníky je připraveno malé občerstvení. Ubytování, stravu a dopravu si účastníci musí zajistit a uhradit sami (popř. zaměstavatel).

V sekci přihláška si vyberete kraj a odpovídající termín vzdělávacího kurzu, tzn. České Budějovice 19.8. - 22.8.2013, Dačice 12.8. - 15.8.2013.

Těšíme se Vaši účast

Projektový tým ALŠ, o.s.

Investice do rozvoje a vzdělávání

aktualní informace

www.alos-lp.cz

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & ALOS o.s. © 2010